Rezultati tekmovanj za pokal Samuraj

Rezultate iz preteklih tekmovanj za pokal Samuraj si oglej s klikom na naslov.

EKIPNO

Mesto Ekipa Člani Država
1. Ronin 1 M. Lesueur / U. Svoljšak / Y. Vugenfirer FRA/SLO/ISR
2. Shubukan Dolls R. Jaki / M. Greif / T. Greif Slovenia
3. Nobunaga P. Rajmanova / J. Pôbiš / B. Klimovičová CZE
3. Maken J. Gobec / E. Allouche, M. Yamamoto SLO/JPN

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Marc Lesueur France
2. Eli Allouche Slovenia
3. Martina Greif Slovenia
3. Roza Jaki Slovenia
FS Aljoša Šrot Slovenia
FS Ines Rettensteiner Austria

EKIPNO

Mesto Ekipa Člani Država
1. Ronin 2 Y. Vugenfirer / L. Sperzaga / T. Kyncl ISR/ITA/CZE
2. Shubukan Ladies R. Jaki / M. Greif / T. Greif Slovenia
3. Ronin 4 L. Degroote / T. Marco / L. Van Laecken Belgium/Italy
3. Mumunkwan Borghetto E. Malabarba / V. Martellosio, G. Lodi Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Lisa Van Laecken Belgium
2. Ken Van Laecken Belgium
3. Tanja Greif Slovenia
3. Roza Jaki Slovenia
FS Tomislav Pandurić Croatia
FS Velizar Dimitrov Bulgaria

EKIPNO

Mesto Ekipa Člani Država
1. Shubukan T. Greif / M.Greif / R.Jaki Slovenia
2. Budučnost M. Andrijašević / T. Bojović / M. Šljivančanin Montenegro
3. Shindokan 1 S. Gstach / L. Mohr / E.Wappis Austria
3. Gojugodori S. Bellisai / S. Betti / G. Martin Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Tanja Greif Slovenia
2. Tomaš Kyncl Czech Republic
3. Marko Andrijašević Montenegro
3. Massimiliano Tucci Italy
FS Roza Jaki Slovenia
FS Julien Toutain France

EKIPNO

Mesto EKIPNO Člani Država
1. Kenseikan 1 S. van Laecken / A. van Eupen / L. van Laecken Belgium
2. Big Momma R. Jaki / I. Sviben / T. Filjak Juračić Croatia/Slovenia
3. Kenseikan 2 M. Farrato / K. van Laecken / R. van Eupen Belgium
3. Shubukan M. Greif / E. Allouche / T. Greif Slovenia

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Lisa van Laecken Belgium
2. Manami Kobayashi Japan/Austria
3. Sara van Laecken Belgium
3. Christian Ameseder Austria
FS Tina Filjak Juračić Croatia
FS Gabriele Martin Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Sean van Laecken Belgium
2. Lisa van Laecken Belgium
3. Mladen Jeličić Serbia
3. Giacomo Pezzo Italy
FS Marianne Hauzenberger Austria
FS Gabriele Martin Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Ken van Laecken Belgium
2. Eli Allouche Slovenia
3. Stef Vande Mergel Belgium
3. Yan Vugenfirer Israel
FS Marc Leseur France
FS Riccardo Gabaglio Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Tanja Greif Slovenia
2. Stef Vande Mergel Belgium
3. Eli Allouche Slovenia
3. Gernot Almesberger Austria
FS Petra Benčina Slovenia
FS Alberto Lagi Italy

POSAMEZNO


Mesto Tekmovalec/ka Država
1. Rens van Eupen Belgium
2. Mihai Dutescu Romania
3. Tomislav Pandurić Croatia
3. Zoran Zakrajšek Montenegro
FS Manuela Hoflehner Austria
FS Ken van Laecken Belgium